Simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(PC), LS0H, 3m

Simplexní optický single-mode patch kabel.
Broušení: APC-PC.... více
374.38 Kč bez DPH
Na dotaz
453 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 10101619
Kód dod.: SPX-09-E2000APC/LCPC-3
EAN: 10101619
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: LYNX CS
Popis a parametry

Simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(PC), LS0H, 3m

Simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(PC), LS0H, 3m


Simplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.




















Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: E2000-LC
Broušení konektorů: APC-PC
Délka: 3 m
.
Typ vlákna
Singlemode
Typ kabelu
Patch kabel
Typ konektoru
LC

Simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(PC), LS0H, 3m

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Vladimír Fojtík ELGO - Printer servis
Velké Svatoňovice 321
54235 Velké Svatoňovice
Česká Republika
IČO: 40146146
DIČ: CZ5407200084
Textové stránky