Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Výrobce
Maximální počet portůTechnologieManagementTyp zařízení IP telefonieTyp příslušenství
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
AP-AC-12V30B 12V 30W Power AdapterTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
647 Kč
s DPH
Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
4 076 Kč
s DPH
Aruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF TransceiverTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
122 194 Kč
s DPH
Novinka
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF TransceiverTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
25 819 Kč
s DPH
Novinka
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF TransceiverTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
25 819 Kč
s DPH
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver J9151D RENEWAruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver J9151D RENEW.
13 038 Kč
s DPH
Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
13 510 Kč
s DPH
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
7 816 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR RENEW J9150DTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
6 145 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC CableTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
1 877 Kč
s DPH
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC CableTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
3 333 Kč
s DPH
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable J9283D RenewTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
2 015 Kč
s DPH