Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.... více
23 714.88 Kč bez DPH
Na dotaz
28 695 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 703225
Kód dod.: J9151E
EAN: 190017353357
Záruka: 99 Doživotní
Popis a parametry

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver.
Typ příslušenství
Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Vladimír Fojtík ELGO - Printer servis
Velké Svatoňovice 321
54235 Velké Svatoňovice
Česká Republika
IČO: 40146146
DIČ: CZ5407200084
Textové stránky